Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube
1 - 2  z  2

WIZYTA STUDYJNA U „MORSKICH LOTNIKÓW”

Studenci pierwszego roku kierunku studiów wojsko w systemie służb publicznych Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych (WNHiS) odwiedzili 25 stycznia 43. „Oksywską” Bazę Lotnictwa Morskiego im. kmdr. por. pil. Edwarda Stanisława Szystowskiego w Gdyni Babich Dołach. Podróż studyjna do „morskich lotników” była kontynuacją wizyt w jednostkach wojskowych należących do Sił Zbrojnych RP. Podczas pobytu w „Oksywskiej” Bazie studenci zostali zapoznani z organizacją jednostki, danymi taktyczno-technicznymi samolotów i śmigłowców, działalnością wieży kontroli ruchu lotniczego, sprzętem służby utrzymania lotniska i życiem codziennym jednostki.
2018-01-26 08:01:23

STYPENDIA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW

Studenci Akademii Marynarki Wojennej, Wydziału Dowodzenia i Operacji Morskich otrzymali stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego. Wyróżnionymi zostali Ewelina Perlik studentka kierunku systemy informacyjne w bezpieczeństwie oraz Michał Zblewski student kierunku bezpieczeństwo narodowe. Podczas uroczystej gali 24 stycznia marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk nagrodził wszystkich stypendystów listami gratulacyjnymi. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim.
2018-01-24 13:54:10

REPREZENTACJA AMW W „ĆWIARTCE KOMANDOSA”

W sobotę 20 stycznia reprezentacja Akademii Marynarki Wojennej wzięła udział w IV Ćwierćmaratonie Komandosa w miejscowości Czarne, w województwie pomorskim. „Ćwiartka” Komandosa to ogólnopolski bieg po zróżnicowanym terenie na dystansie 11,5 km skierowany do wszystkich rodzajów służb mundurowych. Jego specyfiką jest ubiór uczestników, gdzie regulamin wymaga startu w mundurze, obuwiu wojskowym z wysoką cholewką oraz z plecakiem o wadze co najmniej 10 kg.
2018-01-22 14:57:57

WIZYTA STUDYJNA U „MORSKICH RAKIETOWCÓW”

Najmłodsi studenci kierunku studiów wojsko w systemie służb publicznych Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych (WNHiS) odwiedzili w dniu 18.01.2018 roku Morską Jednostkę Rakietową 3. Flotylli Okrętów. Podróż studyjna do „morskich rakietowców” była doskonałą okazją do poznania organizacji, możliwości taktyczno-technicznych uzbrojenia, działalności szkoleniowej i życia codziennego najnowocześniejszej jednostki Marynarki Wojennej RP.
2018-01-19 13:43:39

REKRUTACJA NA NOWY KIERUNEK TECHNOLOGIE KOSMICZNE I SATELITARNE

Od semestru letniego roku akademickiego 2017/2018 Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich rozpoczyna kształcenie na kierunku studiów stacjonarnych II stopnia Technologie kosmiczne i satelitarne (TKiS). Jest to kierunek międzyuczelniany, uruchomiony w ramach współpracy trzech trójmiejskich uczelni: Politechniki Gdańskiej, Akademii Morskiej w Gdyni oraz Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.
2018-01-19 07:40:47

Innowacyjność w modernizacji Marynarki Wojennej - już 25 stycznia 2018 w Warszawie.

Już 25 stycznia 2018 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa, organizowanego przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A. Poza zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa morskiego na Bałtyku, w szczególności bezpieczeństwa polskich portów i instalacji offshore, Forum w dużej mierze będzie poświęcone współpracy przemysłowej, w tym wykorzystaniu potencjału innowacyjności w programach modernizacji Marynarki Wojennej RP
2018-01-19 07:09:43

AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ WYRÓŻNIONA NAGRODĄ BENEMERENTI

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte została laureatem nagrody Benemerenti Ordynariatu Polowego. Uroczysta gala odbyła się w auli Klubu Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, w sobotę 13 stycznia. Nagrodę otrzymało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (LPR). Benemerenti są dorocznymi nagrodami przyznawanymi przez duszpasterstwo wojskowe.
2018-01-15 09:48:43
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl