Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube
1 - 2 - 3 - 4  z  4

Technologie kosmiczne i satelitarne – nowy kierunek studiów w Gdańsku i Gdyni

Powstanie międzyuczelniany, interdyscyplinarny oraz unikatowy kierunek w Polsce – „technologie kosmiczne i satelitarne”. Będą to studia II stopnia. W celu jego utworzenia porozumienie podpisały: Politechnika Gdańska, Akademia Morska w Gdyni i Akademia Marynarki Wojennej. Kierunek jest odpowiedzią na zapotrzebowanie powstających w Kraju i na Pomorzu nowoczesnych firm z sektora inżynierii kosmicznej i satelitarnej, jak również powołanej w b.r. w Gdańsku Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA), na specjalistów zdolnych sprostać wyzwaniom związanym z rozwojem tego sektora.
2015-12-29 08:48:15

KONDOLECJE

Rektor-Komendant wraz z całą społecznością akademicką składają kondolencje, słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia Pani Krystynie Wittek w związku ze śmiercią MAMY.
2015-12-28 15:05:19

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE REKTORA-KOMENDANTA

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości i ciepła oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku 2016 życzy rektor-komendant Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte komandor prof. dr hab. Tomasz Szubrycht. Zapraszamy do odsłuchania i obejrzenia życzeń w formie krótkiego filmu.
2015-12-22 10:28:37

SPOTKANIE WIGILIJNE

Podniosła atmosfera, serdeczne życzenia i tradycyjne polskie dania towarzyszyły spotkaniu wigilijnemu ze studentami wojskowymi. W poniedziałek 21 grudnia, z podchorążymi przy świątecznym stole spotkali się dowódca Centrum Operacji Morskich – dowódca Komponentu Morskiego wiceadmirał dr Stanisław Zarychta, szef Szkolenia 3 FO komandor dr Kazimierz Pulkowski, przedstawiciele duchowieństwa i zaproszeni goście. Oczywiście nie zabrakło władz uczelni na czele z rektorem – komendantem AMW komandorem prof. dr. hab. Tomaszem Szubrychtem. W uroczystej kolacji wzięli udział również podchorążowie z Kataru i Kuwejtu, którzy w tym roku rozpoczęli naukę w polskiej uczelni.
2015-12-22 10:25:59

PROF. PIOTR SEMKÓW DYREKTOREM MUZEUM POLA CHWAŁY WESTERPLATTE

Z wielką radością i dumą informujemy, że Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej oraz Kierownik Katedry Marynistyki, dr hab. Piotr Semków, prof. AMW został mianowany dyrektorem nowopowstającego Muzeum Pola Chwały Westerplatte. Placówka dokumentować będzie historię przebiegu obrony półwyspu Westerplatte.
2015-12-22 08:05:30

X GDYŃSKA DEBATA MŁODYCH

We wtorek 22 grudnia 2015 r. w godzinach 13.00-15.00 w Bibliotece Głównej Akademii Marynarki Wojennej (Audytorium A) odbędzie się X Gdyńska Debata Młodych pt. „Wpływ sytuacji w Syrii na bezpieczeństwo międzynarodowe". Organizatorem debaty jest Fundacja Pomeranian Students’ Coalition partnerami zaś: Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej; Dziennikarskie Koło Naukowe AMW oraz Koło Naukowe Geopoliticus AMW. Projekt finansuje Urząd Miasta Gdynia w ramach dotacji celowej. Patronat nad debatą objął Prezydent Miasta Gdynia dr Wojciech Szczurek.
2015-12-21 12:18:45

KONDOLENCJE

Rektor-Komendant wraz z całą społecznością akademicką składają kondolencje, słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia Pani dr Agacie Załęskiej - Fornal w związku ze śmiercią TATY.
2015-12-21 08:06:15
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl