Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube

X GDYŃSKA DEBATA MŁODYCH

2015-12-21 12:18:45
We wtorek 22 grudnia 2015 r. w godzinach 13.00-15.00 w Bibliotece Głównej Akademii Marynarki Wojennej (Audytorium A) odbędzie się X Gdyńska Debata Młodych pt. „Wpływ sytuacji w Syrii na bezpieczeństwo międzynarodowe". Organizatorem debaty jest Fundacja Pomeranian Students’ Coalition partnerami zaś: Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej; Dziennikarskie Koło Naukowe AMW oraz Koło Naukowe Geopoliticus AMW. Projekt finansuje Urząd Miasta Gdynia w ramach dotacji celowej. Patronat nad debatą objął Prezydent Miasta Gdynia dr Wojciech Szczurek.

W ramach X Gdyńskiej Debaty Młodych podjęta zostanie dyskusja na temat wpływu sytuacji politycznej w Syrii na współczesne bezpieczeństwo międzynarodowe. Podczas debaty poruszone zostaną różne aspekty związane z tym problemem, skupiając się m.in. na kwestiach politycznych, społecznych, gospodarczych i militarnych.

Debata odbędzie się w formie moderowanej dyskusji zaproszonych gości oraz pytań od publiczności. Pierwsza część (około godziny) zakłada dyskusję zaproszonych gości, której przysłuchiwać będzie się publiczność. W drugiej (około godziny) zaproszeni goście będą odpowiadać na pytania i poglądy wypowiadane przez uczestników. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.gdm.fundacjapsc.pl.

Prelegenci X Gdyńskiej Debaty Młodych:
• dr Gracjan Cimek – Wicedyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych WNHiS AMW,
• Kmdr rez. Maksymilian Dura – Ekspert portalu internetowego Defence24.pl,
• dr Wojciech Szewko – Ekspert ds. Bliskiego Wschodu,
• dr Radosław Tyślewicz – Weteran działań poza granicami kraju (Irak, Afganistan) oraz Prezes Stowarzyszenia Studiów i Analiz Bezpieczeństwa, WDiOM AMW.


Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl