Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter

WIZYTA KOMISJI OBRONY NARODOWEJ

W poniedziałek, 17 lipca br., Akademia Marynarki Wojennej gościła posłów Komisji Obrony Narodowej. Wizyta miała na celu zapoznanie się z bazą dydaktyczno – szkoleniową AMW oraz z jej możliwościami rozwojowymi, profilami kształcenia, kursami, szkoleniami i prowadzonymi badaniami przez Uczelnię. Komisji przewodziła poseł Anna Maria Siarkowska – przewodnicząca podkomisji stałej ds. społecznych w wojsku oraz poseł Waldemar Andzel – zastępca przewodniczącego Komisji, przewodniczący podkomisji ds. współpracy z zagranicą i NATO.
2017-07-21 10:37:51

REKRUTACJA DODATKOWA NA STUDIA CYWILNE

Rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne I i II stopnia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej. Trwa również rekrutacja na studia niestacjonarne i podyplomowe, do wyboru kilkanaście kierunków!
2017-07-19 11:38:40

ORP CZERNICKI POWRÓCIŁ Z POCHODCHORĄŻYMI DO PORTU W ŚWINOUJŚCIU

ORP „Kontradmirał X. Czernicki” powrócił do macierzystego Portu Wojennego w Świnoujściu. W misji polskiego okrętu w Stałym Zespole Sił Obrony Przeciwminowej NATO Grupa 2 (SNMCMG2) pierwszy raz w historii brali udział podchorążowie z Akademii Marynarki Wojennej. W uroczystości przywitania okrętu udział wziął minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.
2017-07-12 15:30:13

NABÓR NA STUDIA CYWILNE

Akademia Marynarki Wojennej prowadzi nabór na studia cywilne, stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia. Wszystkich maturzystów zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018.
2017-07-11 12:15:31

POŻEGNANIE Z UCZELNIĄ

W piątek 30 czerwca, podczas uroczystego apelu, odbyło się pożegnanie prorektora do spraw wojskowych kmdr. dr. inż. Mariusza Mięsikowskiego oraz Pani Alicji Łyko. Podziękowania za prawie 35 letnią służbę złożyli: obecny rektor - komendant Akademii Marynarki Wojennej kmdr prof. dr hab. Tomasz Szubrycht oraz były rektor - komendant kontradmirał rez. dr inż. Czesław Dyrcz, podkreślając zasługi, umiejętności i wkład odchodzącego prorektora w dorobek Akademii Marynarki Wojennej. Natomiast Pani Alicji Łyko odchodzącej na emeryturę Rektor – Komendant podziękował za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz uczelni, a zwłaszcza za pamięć o byłych już pracownikach AMW.
2017-06-30 16:56:05
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl