Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter

POROZUMIENIE O SZKOLENIU NURKOWYM POLICJANTÓW

Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Jarosław Rzymkowski spotkał się z Rektorem-Komendantem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Celem wizyty kmdr. prof. dra hab. Tomasza Szubrychta było podpisanie umowy określającej współpracę pomiędzy komendą wojewódzką a Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni w zakresie szkolenia nurkowego policjantów.
2017-09-21 20:38:35

PRZYSIĘGA WOJSKOWA NA WESTERPLATTE

Prawie 700 podchorążych złoży przysięgę wojskową na Westerplatte. Uroczystość odbędzie się w piątek 22 września o 12:00. Wspólnie ślubować Ojczyźnie będą kandydaci na żołnierzy zawodowych z trzech uczelni wojskowych: Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych oraz Akademii Marynarki Wojennej. To początek drogi wojskowej, której celem jest uzyskanie szlifów oficerskich.
2017-09-21 20:38:26

AKADEMICKI OŚRODEK SZKOLENIOWY I JEGO OKOLICE W MIESIĄC PO NAWAŁNICY

Przejście frontu burzowego o niespotykanej sile w dniu 11 sierpnia 2017 roku przez obszar Polski spowodowało śmierć osób oraz znaczne szkody w drzewostanie Lasów Państwowych, budynków i zabudowań gospodarczych. Początkowa faza kształtowania się frontu miała miejsce na południowy zachód poza granicami Polski. Następnie od godziny 1600 nastąpiło szybkie przemieszczanie się z kierunku SW na NE. Prędkość przemieszczania frontu miejscami przekraczała 100 km/h, a największe zniszczenia i straty wystąpiły w środkowym obszarze jego przemieszczania (obszar zniszczeń od wiatru drzewostanu Lasów Państwowych – zaznaczony na mapie).
2017-09-18 10:48:37

KURS PRZYGOTOWAWCZY Z MATEMATYKI

W dniach od 15 do 28 września 2017 roku odbędzie się kurs przygotowawczy z matematyki dla kandydatów na studia I stopnia. Rozpoczęcie o godz. 9.00 w sali 161/5 w dniu 15 września (piątek). Kurs obejmuje 60 godzin zajęć, które odbywać się będą na Wydziale Mechaniczno-Elektrycznym. Wpłaty należy dokonać najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu. Osoby dokonujące przelewu proszone są o przyniesienie pierwszego dnia potwierdzenia wpłaty.
2017-09-13 15:23:54

UDZIAŁ AMW W MIĘDZYNARODOWYM SALONIE PRZEMYSŁU OBRONNEGO

W Kielcach trwa Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego podczas którego Akademia Marynarki Wojennej prezentuje efekty realizowanych projektów badawczych oraz ofertę dydaktyczną. Na stoisku można zapoznać się ze sprzętowymi demonstratorami biomimetycznych autonomicznych pojazdów podwodnych, hybrydowego systemu zasilania elektrycznego w sytuacjach kryzysowych oraz modułu do wielowymiarowej fizycznie obserwacji i rozpoznania podwodnego. Stoisko cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapoznał się z nim podsekretarz stanu prof. dr hab. Wojciech Fałkowski oraz dowódca Centrum Operacji Morskich – dowódca Komponentu Morskiego wiceadmirał dr Stanisław Zarychta.
2017-09-07 13:14:57
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl